انواع کاغذ و چاپ

 

پخش تراکت انتخابات تراکت پخش کن نامزد انتخاباتی تهران کاندیداهای مجلس برای تبلیغات خود یک مدت زمان بسیار محدود دارند که خود ایده ها و برنامه های  خود را به مردم معرفی کنند.

روشای متفاوت و بسیار زیادی برای تبلیغات انتخاباتی هست.

تراکت پخش کن

مثل شرکت نماینده در همایشها و سخنرانی برنامه های تلوزیونی شرکت در نماز جمعه در تبلیغات از طریق سایت و اسمس و غیره همه این روشهای تبلیغاتی یا بسیار زمان بر هستند و یا پر هزینه ولی همین تبلیغات کنار تبلیغات تراکتی بسیار موفق می شوند.

و زمان تعریف شده برای تبلیغات  یک هفته هست زمانی نسبتا کم بری کاندیدهای انتخاباتی که برای آنها مثل برق و باد می گذرد که در این زمان کم نماینده باید خود و برنامه هایش را به مردم معرفی کند.

تماس با ما

و یکی از بهترین روش تبلیغاتی در میان انبوه روشهای تبلیغاتی که هم زود بازده باشد و هم محدوده وسیعی را بتوان تحت پوشش تبلیغات قرار داد تبلیغات تراکتی است.

در طول این مدت  یک هفته ای میلیونها پوستر و تراکت تبلغاتی در سراسر ایران به چاپ می رسد و شاید شاخص شدن درمیان این نوع تبلیغات تراکتی کار سخت و دشواری به نظر برسد.

ولی اگر این روش تبلیغاتی اصولی و با برنامه ریزی  پیش رود یکی از بهترین روشهای تبلیغاتی است این روش تبلیغاتی به همراه روشهای دیگر تضمین کننده موفقیت و پیروزی نماینده است.

اگر تبلیغات درست و اصولی پیش رود کاندیدا می تواند یکی از کرسی های مجلس را به دست بیاورد. و همه اینها بستگی به شرایط حوزه انتخاباتی او داردو نحوه درست برنامه ریزی شده تبلیغات دارد.

شاید به نظر برسد که استفاده از فضای مجازی بسیار کاربردی باشد برای تبلیغات زیرا استفاد از فضای مجازی امروزه در کشور ما بسیار زیاد است بهره جستن از فضای وب برای تبلیغات انتخابات مجلس یکی از ساده ترین، بهترین و موثر ترین روش های تبلیغاتی است که برای حصول نتیجه باید از ماه ها قبل برای آن برنامه ریزی کرد.

وب سایتها باید ماه ها قبل ساخته شده باشند و باید بسیار قوی باشند که با اولین جستجو در صفحه اول قرار گیرند ولی تبلیغات تراکتی نیاز به زمان زیادی ندارد تنها زمان آن مربوط است به طراحی و چاپ و پخش تراکت. و در تراکت می توان ادرس وبلاگ نماینده مجلس را بیان کرد که مردم بتوانند در آن سایت با برنامه ها و اهداف نماینده اشنا شوند.

یکی دیگر از روشهای تبلیغاتی ساخت کلیپ ها و فیلم های تبلیغاتی باشد ولی به علت این که همه این کلیپ ها را نمی بینند و همه در اینترنت و فضای مجازی در حال گشت زنی نیستند که این فیلمهای تبلیغاتی را ببیند و با نماینده و اهداف و شعارهای او آشنا شوند.

بخوانید:  پخش تراکت بازار تهران

ولی تبلیغات تراکتی بر روی دیوارها و محل های مخصوص تراکت همه جای شهر به چشم میخورند و ناخاصته جلب توجه می کنند هر کسی از خانه و محل کار خود بیرون بیایید این تراکت ها را می بیند.

نوع دیگر از تبلیغات تبلیغات چهره به چهره است این نوع تبلیغات از آن دسته تبلیغات بسیار مهم است. در این نوع تبیلغ علاوه بر کاندیدای انتخاباتی باید افرادی برای این امر آموزش ببینند. بی شک اگر نماینده در کنار سایر مدلهای تبلیغاتی از معرفی چهره به چهره به درستی بهره برد می تواند بسیار امیدوار به نتیجه ها باشد.

ولی باید توجه داشت که مگر یک نامزد در یک زمان بسیار کوتاه با چند نفر قرار است که چهره به چهره برخورد داشته باشد و همه مردم از محل که که نامزدی در آنجا حضور دارد اگاهی ندارند و یا اگر آگاهی داشته باشند زمان برای حضور در آن جلسه و اجتماع را نداشته باشن.

و بهتر است که از طریق تراکت زمان و ساعت حضور نماینده به مردم اطلاع رسانی شود تا مردم بتوانند حضوری نماینده .

یکی دیگر از روشهای تبلیغاتی ارسال پیامک های تبلیغاتی است باید گفت که ارسال پیامک از طریق شماره های تبلیغاتی احتمالا خوشایند مردم نخواهد بود. لذا باید شیوه های دیگری را برای ارسال پیامک انتخاب کرد.

همانگونه که ملاحضه کردید برای این که همه روشهای تبلیغاتی کامل شوند نیاز مند این است که همراه با تبلیغات تراکتی باشند.

تبلیغات تراکتی نیاز به این دارد که یک طرح و شعار و یک عکس از نماینده داشته باشد.

شاید به ظاهر ساده باشد ولی تک تک اینها یک نکته کلیدی هستن که رعایت هر کدام از آنها باعث شاخص شدن تراکت نماینده در میان انبوه ار تراکت ها باشد و شاخص شدن یعنی پیروزی نماینده در انتخابات.

شعار باید کوتاه و رسا باشد  و هر نامزد انتخاباتی بر اساس دغدغه های منطقه خود شعار انتخاباتی انتخاب کند. ما در اینجا ویژ گیهای یک شعار خوب انتخاباتی را بیان می کنیم.

تماس با ما

پخش تراکت در شمال تهران

ویژگیهای شعار انتخاباتی :

۱- شعار انتخاباتی نماینده باید به صورت مثبت با افعال مثبت باشد.

۲- شعار انتخاباتی نماینده باید می بایست کوتاه باشد.

۳- شعا انتخاباتی باید ندایی از یک شکوفایی و تغییر را داشته باشد.

بخوانید:  چسباندن تراکت در معابر تهران

۴-شعار انتخاباتی نماینده بهتر است که از یک آهنگ و تراز متنی برخوردار باشد.

۵-شعار انتخاباتی نماینده بهتر است که از کلمات ساده و عامیانه و جامعه پسندانه استفاده شود نه کلماتی که نیاز به ترجمه دارد.

۶-یک نکته کلیدی در مورد شعار نتخاباتی نماینده این است که  شعارهای موفق از سه کلمه نهایت تا ۷ کلمه تشکیل می شود .

۷- یکی دیگر از ویژگیهای شعار انتخاباتی نماینده این است که تکراری نباشد.

۸- بهتر است که شعار انتخاباتی نماینده با شرایط فعلی جامعه و حال و روز فعلی جامعه همخوانی داشته باشد

تهیه متن و اهداف مناسب در بروشور و تراکت

تراکت پخش کن روز مزد

انتخاب عکس مناسب از نماینده

برای این که یک تبلیغات تراکتی تاثیر گذار داشته باشد نیازمند این است که عکس داشته باشد ظاهر و پوزیشن نماینده در عکس بسیار مهم می باشد.

بهتر است که نماینده سعی نماید آنچه جامعه ازاو انتظار دارد آنگونه در عکس ظاهر شود اگر جامعه فرد خوش تیپ و آراسته را می پسندد سعی نمایید آراسته باشید و اگر فردی با ظاهری ساده می خواهند سعی نمایید در عکس خود ساده به نظر بیایید

اگر در یک جامعه سنتی هستید که پوشیدن لباس سنتی یک امتیاز به حساب می آید حتما لباس سنتی بپوشید.مثلا در کردستان پوشیدن لباس کردی یک امتیاز است.

بهتر است که با عکاس و مشاور خود جهت چگونگی نگاهها و مسیر نگاه در عکس مشاوره نمایید یکی از نکات مهم در عکس نمایندگان انتخاباتی افق دید است که چشم و نگاه آنها چه مسیری را دنبال می نماید.

و بهترین عکس ها را انتخاب کنید و بر روی تراکت چاپ کنید خیلی مهم است که تراکت تبلیغاتی شما عکس داشته باشد. اصلا تراکت تبلیغاتی  بدون عکس جذاب نیست عکس انتخابی خود را از زاویه های مختلف نگاه کنید.

واگر قرار است که یک عکس برای بلبرد بزرگ شود به کیفیت عکس توجه شود مشاوره عکاس را ختما در نظر بگیرید .

شرکت تراکتی در امر پخش تراکت دارای مهارت بوده زیرا اگر شما بهترین طرح را داشته باشید و زیبا ترین تراکت را چاپ کده باشید ولی تراکت به صورت اصولی و دست پخش نشود تبلیغات تراکتی با تمام مزیت ها و امتیازاتی که دارد شکست می خورد.

پخش تراکت انتخابات تراکت پخش کن نامزد انتخاباتی تهران

ارسال تراکت پخش کن به سراسر تهران

پخش تراکت انتخابات در شمال تهران : پخش تراکت تجریش، پخش تراکت نیاوران، پخش تراکت قلهک، پخش تراکت جماران، پخش تراکت ازگل،پخش تراکت لویزان، پخش تراکت مینی سیتی،

بخوانید:  پخش تراکت حرفه ای در تهران

پخش تراکت سوهانک، پخش تراکت دروس، پخش تراکت حسین‌آباد، پخش تراکت پخش تراکت مبارک‌آباد، پخش تراکت اقدسیه، پخش تراکت زعفرانیه، پخش تراکت محمودیه،

پخش تراکت فرمانیه، پخش تراکت کامرانیه، پخش تراکت داودیه، پخش تراکت دزاشیب، پخش تراکت جردن، پخش تراکت الهیه،پخش تراکت ولنجک، پخش تراکت اوین،

پخش تراکت ظفر، پخش تراکت درکه، پخش تراکت فرحزاد،پخش تراکت پونک، پخش تراکت سعادت آباد و پخش تراکت شهرک غرب جنت اباد

پخش تراکت انتخابات در شرق تهران

پخش تراکت در شرق تهران: پخش ترکت تهران نو، پخش تراکت تهرانپارس،تراکت پخش کن نارمک، تراکت پخش کن شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد

پخش تراکت انتخابات  در غرب تهران

پخش تراکت در غرب تهران: پخش تراکت ستارخان، پخش تراکت آریاشهر، ، پخش تراکت شهر زیبا، پخش تراکت شهران، پخش تراکت طرشت، پخش تراکت گیشا، پخش تراکت چیتگر، پخش تراکت شهرک اکباتان، پخش تراکت تهرانسر، پخش تراکت حصارک، پخش تراکت آزادی، پخش تراکت فردوس، پخش تراکت دهکده المپیک،پخش تراکت کن و وردآورد

پخش تراکت انتخابات در جنوب تهران

پخش جنوب شهر تهران: پخش تراکت مشیریه، پخش تراکت شهرک مسعودیه،پخش تراکت افسریه، پخش تراکت خانی آباد نو، پخش تراکت نازی‌آباد،تراکت پخش کن نعمت آباد،تراکت پخش کن یاخچی‌آباد،ترکت پخش کن امیربهادر،تراکت پخش کن آذری، تراکت پخش کن اتابک، تراکت پخش کن خراسان، تراکت پخش کن خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌آبادشهرک رسالت بازار چینی فروش هاکیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.پخش تراکت انتخابات تراکت پخش کن نامزد انتخاباتی تهران

پخش تراکت انتخابات در مرکز تهران

پخش تراکت مرکز تهران: ترکت پخش کن  یوسف آباد، تراکت پخش کن امیرآباد، تراکت پخش کن عباس‌آباد، تراکت پخش کن جلفا، تراکت پخش کن خواجه عبدالله،تراکت پخش کن بهارشیراز، تراکت پخش کن زرتشت، تراکت پخش کن بهجت آباد، تراکت پخش کن تخت جمشید (طالقانی)، تراکت پخش کن تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه، لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان پخش تراکت انتخابات تراکت پخش کن نامزد انتخاباتی تهران

برای دریافت اطلاعات از چگونگی ارسال تراکت پخش کن حرفه ای به سراسر تهران کافی است با دفتر شرکت تراکتی تماس حاصا فرمایید.

شرکت تراکتی دارای تراکت پخش کن خانم و آقای ماهر و آموزش دیده در امر تبلیغات تراکتی می باشند.

پخش تراکت تضمینی بدون هیچ دورریزی پخش حرفه ای تراکت نمایندگان مجلس در سراسر تهران.

تماس با ما