پخش تراکت در اقدسیه و آجودانیه تهران تهران

پخش تراکت در اقدسیه و آجودانیه تهران و کل منطقه شمیران تهران تهران این منطقه از تهران برای این که بتوانیم یک پخش تراکت عالی داشته باشیم باید یک شناخت کلی از این منطقه و مراکز خرید و تفریحی این منطقه داشته باشیم که بدانیم در این منطقه پخش تبلیغاتی تراکت باید به چه صورت انجام شود که یک تبلیغات تراکتی موفق داشته باشیم.پخش تراکت به اندازه طراحی تراکت و چاپ آن مهم است.

شرکت تبلیغاتی تراکتی با دارابودن سابقه کار بالا و تجربه تبلیغاتی تراکتی به کسانی که قصد تبلیغات تراکتی دارند مشاوره رایگان می دهد ولی کسی که در نهایت انتخاب می کند که تراکت های او به چه روشی پخش شود خود صاحب تراکت است.

پخش به روشهای مختلفی انجام میشود یکی از روشهای پخش پخش دست به دست است که در این روش نیروی تراکت پخش کن به پیشنهاد صاحب تراکت در معابر عمومی پر رفت آمد که مشتریان آنها در انجا هستند می ایستاد و تراکت ها را به دست مشتریان می دهد.

در روش دیگر تراکت پخش کن تراکت ها را به داخل منازل می اندازد و در روش دیگر تراکت پخش کن تراکت ها را به مغازه داران و یا شرکت ها یا آموزشگاه ها می دهد به هر حال هر روشی که انتخاب شود تراکت پخش کن باید از منطقه ای که قرار است تراکت را در انجا پخش کند شناخت کافی داشته باشد و بداند مراکز بزرگ خرید و تفریح کجا هستند.

بخوانید:  پخش تراکت آموزشگاه ها در تهران

برای اشنای محله اقدسیه و آجودانه یک نمای کلی از این محله ها را بیان می کنیم.

محله اقدسیه  در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد.اقدسیه از محلات خوش آب و هوا و لوکس شمال تهران به شمار می رود که از شرق به ازگل ، از غرب به شهرک چمران و از شمال به محله آجودانیه می‌رسد. جالب است بدانید در گذشته مالک این محله صندوقدار ناصرالدین شاه بوده که پس از بخشش آن به امینه اقدس(همسر ناصرالدین شاه) نامش از حصار ملا به اقدسیه تغییر یافته است. اراضی اقدسیه بیشتر کشاورزی بودند که در دوره پهلوی دوم  ساخت و ساز در آن آغاز شد و پس از پیروزی انقلاب دیگر اثری از این اراضی کشاورزی  باقی نماده است.

محدوده محله اقدسیه شامل محله آجودانیه و بزرگراه ارتش در شمال، خیابان لنگری و شهرک چمران در غرب و بزرگراه امام علی و محله ازگل در شرق می باشد.

بوستان های محله اقدسیه تهران : پارک شطرنج ، بوستان ارواح مراکز تجاری منطقه اقدسیه تهران : مجتمع تجاری اقدسیه

بخوانید:  پخش تراکت در خیابان فردوسی و چهاره استانبول و جمهوری تهران

پخش تراکت در اقدسیه تهران

 

تراکت پخش کن خانم در تهران

تراکت پخش کن روز مزد

آجودانیه تهران

محله آجودانیه تهران در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد. اصلی ترین خیابان این منطقه بلوار آجودانیه است. این محله یکی از مناطق بالاشهر تهران به حساب می آید. آجودانیه از مناطقی است که بعد از انقلاب پیشرفت‌های چشم‌گیری داشته است.از دلایل پیشرفت خوب  و سرمایه‌گذاری در محله آجودانیه می‌‌توان به آب‌و‌هوای مطلوب و مجاورت آن به محلات دارآباد ، اقدسیه و محلاتی اشاره کرد. منطقه آجودانیه در ارتفاع ۱۷۰۰متری از سطح دریا قرار دارد. شیب خیابان های این منطقه زیاد است.

محدوده محله آجودانیه در شمال به دارآباد، از جنوب به شهرک ولی عصر و شهرک چمران، از غرب به کاشانک و از شرق به بزرگراه امام علی محدود می شود.

آجودانیه متعلق به آقا رضا خان اقبال‌السلطنه، وزیر قورخانه ناصرالدین شاه قاجار بوده‌است. او ابتدا آجودان مخصوص شاه بود و سپس به لقب عکاس باشی مفتخر شد و به علاوه حساب‌دار ناصرالدین شاه نیز بود.

آقا رضاخان زمین‌های آجودانیه را از مالکان خرید و از آن پس این منطقه به چاله باغ معروف شد. بعدها این زمین‌ها به دست میرآخور (پسر عضدالملک نایب‌السلطنه) افتاد. او نیز درختان باغ را قطع کرد و زمین آن را به ارباب جمشید و لشکر فیروز فروخت، و نهایتاً فردی به نام چیت‌ساز مالک آن شد.

بخوانید:  چسباندن تراکت در معابر تهران

پخش تراکت در آجودانیه تهران

پخش تراکت در شمال تهران

پخش تراکت در اقدسیه و  آجودانیه تهران و کل منطقه شمیران تهران پخش تراکت خیلی مهم است انقدر مهم است که طراحی تراکت مهم است از آن مهمتر چاپ تراکت است اگر همه این مراحل به درستی صورت گرفته باشد ولی پخش تبلیغاتی به درستی صورت نگیرد تبلیغات تراکتی باشکست روبه رو میشود و همه هزینه ها و وقت شما از بین می رود.

شرکت تبلیغاتی پخش تراکت تراکتی با دارا بودن سابقه زیاد در امر تبلیغات تراکتی شما را در امر تبلیغات تراکتی یاری میرساند کافی است تراکت های خود را به این شرکت بسپارید و دیگر نگران تبلیغات خود نباشید زیرا این شرکت دارای نیروی تراکت پخش کن خانم و آقای ماهر در امر پخش تبلیغاتی هستن که پخش به صورت تضمینی بدون هیچ دور ریزی انجام میشود.

برای دریافت اطلاعات از چگونگی ارسال نیروی تراکت پخش کن به اقدسیه و آجودانیه تهران و کل منطقه شمیران تهران با شرکت تماس بگیرید و هماهنگی لازم را انجام دهید:

باما تماس بگیرید:

تلخاب فراهانی:۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹