پخش کاتالوگ پخش تضمینی کاتالوگ در تهران

پخش کاتالوگ در تهران پخش تضمینی کاتالوگ در تهران پخش کاتولوگ بدون هیچ دور ریزی در تهران تراکت پخش کن خانم و آقای ماهر در امر پخش تبلیغات کاغذی.

پخش کاتالوگ

شاید این سوال هم برای شما پیش بیاید که آیا هنوز با افزایش تکنولوژی و وب سایتهای فروشگاهی آیا هنوز چاپ و پخش کاتالوگ مناسب و کاربردی برای تبلیغات است.

 

تماس با ما

 چاپ کاتالوگ هنوز یکی از بهترین روش های تبلیغاتی در صنایع مختلف در ایران هست. چراکه حتی شرکت های طراحی سایت هم برای تبلیغات خود از روش چاپ کاتالوگ استفاده می نمایند همین امر نشان دهنده این موضوع است که چاپ کاتالوگ همچنان کاربردی ترین روش تبلیغات است.

با توجه به بیان این موضوع می توان گفت نتنها جایگاه کاتالوگ در حوزه تبلیغات کاهش پیدا نکرده است، بلکه هنوز مخاطبان، کاتالوگی که قابل لمس باشد را با ارزش تر از روش های دیگر تبلیغاتی  می دانند و ترجیح می دهند از طریق کاتالوگ های موجود به بررسی و جستجو نیاز های خود بپردازند.

در این راستا شرکت تراکتی که سابقه بسیار زیاد  در امر چاپ و طراحی انواع مختلف تراکت و بروشور و کاتالوگ و کارت ویزیت دارا می باشد در این مقاله سعی می شود که بشما نکات کلیدی در رابطه با طراحی و چاپ و پخش موفق کاتالوگ بیان شود تا شما بتوانید یک تبلیغات موفق داشته باشید.

بخوانید:  پخش تراکت در جماران تهران

بهتر است که توجه داشته باشید که طراحی و چاپ کاتالوگ در نهایت سادگی و زیبایی بیشترین تاثیر را بر روی مخاطبان دارد پس تا آنجایی که می توانید سعی کنید تعداد فونت های مورد استفاده را به حداقل برسانید و از فونت های خوانا و زیبا (ترجیحا غیر فانتزی) استفاده نمایید.

باید توجه داشته باشید که استفاده ی بیش از حد از حروف درشت (Bold)، مورب (Italic) و زیر خط دار (Underline) می تواند باعث هرج و مرج و شلوغی در طراحی کاتالوگ شما شود. قطعا این موضوع می تواند باعث شود مخاطبان از خواندن مطالب کاتالوگ شلوغ و در هم  صرف نظر کنند. به همین سادگی!

همان گونه که می دانید خواندن مطالب در کاتالوگ های کوچک، کمی دشوار است زیراکه برای گنجاندن اطلاعات در آنها باید از فونتی با سایز کوچک تر استفاده کرد. از آنجایی هم که چاپ کاتالوگ در اندازه های بزرگتر نیز هزینه بیشتری در پیش دارد،

پیشنهاد شرکت تراکتی به شما این است که  کاتالوگ خود را در سایزی مناسب طراحی و چاپ کنید تا علاوه بر کاهش هزینه های خود، بتوانید تمام اطلاعات خود را در آن درج کنید.

تماس با ما

بدون آنکه نیاز داشته باشید از فونت های کوچک تر در طراحی کاتالوگتان استفاده نمایید! وجود فونت های رنگی متناسب با نوع طراحی و نوع کسب و کار و به شرط خوانایی در طراحی کاتالوگ بسیار تاثیر گذار است.

بخوانید:  پخش تراکت در مترو تهران

همان گونه که می دانید وجود تصاویر متناسب با محصول یا خدمات شما درطراحی  کاتالوگ یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین موضوعاتی هست که می تواند به جذب مخاطبان کمک کند.

استفاده از تصاویر مربوط به محصولات یا خدمات به صورت درست و متنوع در طراحی کاتالوگ علاوه بر جذب مخاطب باعث درک بیشتر مخاطبان از محصول می شود.

نکته ای مهم که باید به آن توجه داشت، استفاده از عکس های حرفه ای و با کیفیت از محصولات و خدمات در کاتالوگ تبلیغاتی است. در نظر داشته باشید این عکس ها هستند که مخاطب را جذب می کنند و باعث می شوند حس کنجکاوی در آنها به وجود آید پس اگر قصد دارید از عکس های غیر حرفه ای استفاده کنید، این را بدانید که مخاطبان خود را از دست می دهید به خاطر این موضوع!

این نکته یادتان باشد مشاهده عکس ها برای مخاطبین بسیار راحت تر از مطالعه متون هستند، پس سعی کنید از عکس های خاص و زیبا در طراحی کاتالوگ استفاده نمایید تا مخاطبان را مجذوب محصولات خود نمایید.

بخوانید:  پخش تراکت در تیتراژهای بالا

بهتر است بدانید که محل قرارگیری تصاویر و متون در کاتالوگ بسایر مهم و حائز اهمیت است. طبق تحقیقات روانشناختی که در سال های متوالی بر روی مخاطبان روزنامه ها یا کاتالوگهای تبلیغاتی انجام شده است، نشان می دهد که بیشتر مخاطبان برای اولین بار گوشه سمت راست بالای کاتالوگ ها را نظاره می کنند،

این نکته مهم روانشناسی می تواند به روش های مختلفی ما را در طراحی یک کاتالوگ خوب و کاربردی یاری دهد. چراکه می توان محصولات پرفروش و یا امکانات کلیدی و جشنواره هایی خاص را در آن مکان جای داد و نظر مخاطب را به آن سمت کاتالوگ جلب کرد.

بهتر است که در کاتالوگ یک قسمت مربوط به سوالات متداول مشتریان باشد مثل قیمت قرار دهید و به سوالات جواب دهید.

بهترین روش برایطراحی و چاپ یک کاتالوگ کاربردی این است که خودمان را جای مخاطبانمان بگذاریم و نیازهای آنها را بررسی کنیم. نکات ذکر شده برای تمام اصناف با هر مقایسی قابل صدق است پس فرقی نمی کند که شما صاحب یک رستوران کوچک باشید یا تولید کننده محصولات صنعتی بزرگ.

برای دریافت اطلاعات از چگونگی ارسال نیروی آقا و خانم کاتالوگ پخش کن در سراسر تهران کافی است با دفتر شرکت تراکتی تماس حاصل فرمایید:

پخش کاتالوگ پخش تضمینی کاتالوگ در تهران

 

تماس با ما

با ما تماس بگیرید:

فراهانی: ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹