پخش تراکت در شمال تهران

پخش تراکت در شمال تهران مشاغلی که برای تبلیغ خود تراکت را انتخاب کرده اند در پی این هدف بوده اند که خیلی زود مشتریان خود را با کمترین هزینه پیدا کنند.

پخش در شمال تهران به روشهای گوناگونی صورت می گیرد . یکی از معمول ترین روشهای پخش تراکت پخش تراکت دست به دست است به این صورت که مشاغلی که برای تبلیغات خود تراکت چاپ کرده اند تراکت ها را به شرکت تراکتی مسپارند و شرکت تراکت ها را به دست تراکت پخش کن می دهد و تراکت پخش کن تراکت ها را در یک معبار و گذر گاه می ایستاد و تراکت ها را به عابرین پیاده می دهد.

بخوانید:  تراکت پخش کن خانم در تهران

این که تراکت پخش کن کجا به ایستا را صاحب تراکت مشخص می کند که تراکت پخش کن در کنار یک پاساژ به ایستاد یا در جلوی ایستگاه مترو و یا هر جای عمومی که مردم از انجا بیشتر تردود می کنن.

شرکت تراکتی به علت دارا بودن تجربه بالا در امر تبلیغات تراکتی مشاوره رایگان می دهد ولی این که در نهایت مشخص می کند که تراکت ها کجا پخش شود کارفرما است.

روش دوم پخش تراکت ها به این گونه است که تراکت پخش کن تراکت هارا پلاک به پلاک خانه ها پست می کند. این که تراکت ها در کدام محله و کدام خیابان و کوچه پخش شود صاحب تراکت مشخص می کند. تراکت ها را به شرکت می دهد و شرکت تراکت ها را به تراکت پخش کن می دهد و به او می گودن کدام کوچه و خیابان ها را پلاک به پلاک به داخل منازل بینداز.

بخوانید:  پخش تراکت در ازگل تهران و کل منطقه شمیران

هر روشی مزیت های خود را دارد در این روش چون تراکت ها به داخل منازل انداخته می شود  هر کسی که به ان حرفه یا صنعت نیاز داشته باشد با شماره درج شده بر روی تراکت تماس می گیرد.

در روش دیگر تراکت ها به روی دیوار چسبانده میشوند. در این روش تراکت ها به وسیله چسب کاغذی به روی دیوارها کنار درب منازل زیر زنگ منازل چسبانده میشود که جلوی چشم باشند که کسی به آن صنعت و حرفه نیاز داشته باشد تراکت را بر می دارند یکی از امتیازات این نوع پخش این است که تراکت ها تمیز می مانند و جلوی چشم هستند.

بخوانید:  پخش تراکت در جردن تهران (بلوار آفریقا، نلسون ماندلا )

ولی یک روش دیگر هم هست که شرکت تبلیغاتی تراکتی پیشنهاد می کند و آن این است که ترکیبی از چند روش قبلی تراکت پخش شود.

همیشه روشهای ترکیبی بهتر جواب می دهد.

پخش تراکت در شمال تهران

پخش تراکت بدون دور ریز

تراکت پخش کن خانم

برای دریافت اطلاعات و هماهنگی لازم برای فرستادن نیرو در شمال تهران با شرکت تبلیغاتی تراکتی تماس حاصل فرماید.

با ما تماس بگیرید:

تلخاب فراهانی: ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹